Demony przeszłości, zęby i przyszłość.

Większość z nas pamięta zapewne ze swego dzieciństwa, katusze w oczekiwaniu na wizytę u dentysty? A kiedy już się usiadło? Przeraźliwy jazgot borowania, wypchane ligniną poliki, fotele z których od razu chciało się wstać i ?zachęty? typu ?to przecież musi boleć? i ? nie trzeba było tak długo czekać?. Każdy jak mógł omijał ten gabinet w szkole, chyba, że musiał. I większości z nas tak już zostało. Idziemy, kiedy już boli. I tak uczymy kolejne pokolenia.

Ale czasy się zmieniły, poziom leczenia stomatologicznego również. Strach przed dentystą nadal jednak pokutuje. Ale to demony przeszłości. Obecnie leczenie jest całkowicie bezbólowe, diagnostyka jest kompleksowa i precyzyjna, sprzęt nowoczesny. I najważniejsze-lekarze są bardziej cierpliwi i wyrozumiali.

W Polsce próchnica to dzisiaj problem ponad 90% dorosłych, ale już aż ponad połowy przedszkolaków. Co drugi nastolatek wkracza w dorosłe życie nie mając kompletu zębów.

Możesz to zmienić  – dla siebie i dla Twojego Dziecka. Możecie być zdrowi i uśmiechnięci.

Certyfikat ?Gabinet Przyjazny Małemu Pacjentowi?, przyznany przez Polską Akademię Stomatologii Dziecięcej oznacza, że Klinika Vivadental spełnia najwyższe standardy także w zakresie leczenia najmłodszych Pacjentów.

? bo Zdrowie Twojego Dziecka jest najważniejsze. Umów wizytę dla Twojego Dziecka w Klinice Vivadental.  Wspólnie stworzymy świat pozbawiony strachu przed dentystą i  drogę do uzyskania zdrowego, pięknego uśmiechu na całe życie.

Zespół Vivadental